Opis
Minimalistyczny płócienny piórnik z motywem czarnego kota to stonowany dodatek dla osób ceniących prosty, schludny styl. Pojemne wnętrze bez problemu pomieści długopisy, ołówki, pisaki i drobne akcesoria, a trwała tkanina dobrze znosi codzienne noszenie. Stonowana kolorystyka pasuje zarówno do szkolnego plecaka, jak i biurka w pracy.
To trafny wybór, jeśli szukasz pojemnego piórnika z płótna w prostym stylu albo eleganckiego etui na długopisy z motywem kota. Solidny suwak pewnie zamyka zawartość, a płaska forma wygodnie mieści się w torbie i szufladzie. Materiał łatwo utrzymać w czystości.
Sprawdzi się też jako organizer na drobiazgi, kosmetyki do makijażu czy przybory kreślarskie. Gustowny i praktyczny dodatek na co dzień oraz miły upominek dla miłośnika kotów.






Kamil M. (zweryfikowany) –
Dokładnie to czego szukałem, działa świetnie.
Marek B. (zweryfikowany) –
Solidny produkt, sprawdza się idealnie.
Rafał M. (zweryfikowany) –
Super zakup, na pewno zamówię ponownie.
Dawid W. (zweryfikowany) –
Super zakup, na pewno zamówię ponownie.
Dorota F. (zweryfikowany) –
Jestem bardzo zadowolona, dokładnie jak w opisie. Polecam!