Opis
Ta wisząca makatka makramowa to ozdobny gobelin w czeskim stylu boho, który ociepla ścianę miękkim, ręcznie plecionym splotem. Długość 96 cm sprawia, że makatka ładnie wypełnia przestrzeń nad łóżkiem, kanapą czy komodą. To dekoracja, która od razu nadaje wnętrzu przytulny, naturalny charakter.
Świetnie sprawdza się jako dekoracja ściany do pokoju dziecięcego, zwłaszcza w aranżacjach dla dziewczynki, ale równie dobrze wygląda w salonie czy sypialni w stylu skandynawskim. Naturalny sznurek komponuje się z drewnem, roślinami i lnianymi tekstyliami.
To także pomysł na prezent dla osoby, która lubi boho i rękodzieło. Wystarczy zawiesić makatkę na ścianie, by stworzyć przytulny makramowy gobelin na ścianę bez wiercenia i remontów.





Damian M. –
Piękna makatka, ściana od razu nabrała charakteru.
Anna N. –
Uwielbiam ją, w pokoju w stylu boho wygląda przepięknie.
Rafał N. –
Makatka jest tak ładna, że podarowałam ją w prezencie i druga osoba też była zachwycona.
Adam G. –
Naprawdę ładna makrama, cieszę się, że ją kupiłam. Ociepla wnętrze.
Sebastian P. –
Bardzo urocza dekoracja, idealnie pasuje do boho aranżacji pokoju.
Damian P. –
Piękne, bardzo długie i dobrze wykonane.
Damian M. –
Solidna tkanina i staranne wykonanie, makatka ładnie zdobi ścianę. Bez zastrzeżeń.