Opis
Ołówek automatyczny w stylu kawaii z motywem biszkoptu to słodki i funkcjonalny przybornik szkolny o wkładzie 0,5 mm. Urocza obudowa z jedzeniowymi wzorami w stylu japońskim sprawia, że trudno go przegapić w piórnik. Mechanizm wciskany wysuwa wkład płynnie i precyzyjnie — bez konieczności temperowania czy ostrożnego obchodzenia się z ostrą końcówką.
To estetyczny ołówek automatyczny do rysowania i szkicowania dla uczniów szkoły podstawowej i średniej, którzy lubią japońską estetykę jedzenia kawaii. Wkład 0,5 mm prowadzi się precyzyjnie i czysto, bez pozostawiania grubych śladów. Sprawdza się przy pisaniu notatek, rozwiązywaniu zadań i szybkich szkicach w marginesie zeszytu.
Produkt nadaje się jako miły i niedrogi prezent dla dziecka lub nastolatka. Kolekcjonerzy przyborów kawaii docenią słodki wzór biszkoptu i staranność wykonania obudowy. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, każdy z nieco innym odcieniem motywu biszkoptu — łatwo uzupełnić całą serię.






Paweł K. (zweryfikowany) –
Jestem bardzo zadowolony, dokładnie jak w opisie. Polecam!
Justyna R. (zweryfikowany) –
Prześliczne, jeszcze ładniejsze na żywo niż na zdjęciu.
Rafał R. (zweryfikowany) –
Zamówienie zrealizowane szybko, produkt jak na zdjęciu.
Jakub P. (zweryfikowany) –
Dokładnie to czego szukałem, działa świetnie.
Adam A. (zweryfikowany) –
Super zakup, na pewno zamówię ponownie.