Opis
Pleciony knot bawełniany do lamp naftowych to niezbędne akcesorium dla każdego, kto ceni sobie ciepłe, migoczące światło lampki naftowej. Knot wykonany w 100% z naturalnej bawełny ma długość 1 metra i można go przyciąć do dowolnego rozmiaru, dopasowując do różnych typów lamp olejowych i naftowych.
Bawełniany knot do lampy olejowej spala się równomiernie, nie sadzi i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Dostępny w kilku kolorach – jasnozielonym, szarym, khaki i jasnożółtym – pozwala na szybkie odróżnienie zapasów. Jeden metr knotu wystarcza zazwyczaj na wielokrotne wymiany w standardowej lampie dekoracyjnej, co czyni go ekonomicznym rozwiązaniem na długi czas.
Zapasowy knot do lampy naftowej sprawdzi się w każdym domu, gdzie używa się lamp olejowych do tworzenia nastrojowej atmosfery – szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, podczas kolacji przy świecach lub jako dekoracyjne oświetlenie w salonie. To praktyczny i tani produkt, który warto mieć zawsze pod ręką.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.